En İyi 4 Gömlek Kombini

Gömlek hem yazın hem kışın kolayca ve birçok parçayla kombin edilebilecek çok kullanışlı bir parçadır. Gömlek kombinlemek aslında çeşit açısından çok kolay olsa da doğru kombinler seçilmediği zaman da oldukça kötü olabiliyor. Bu nedenle gömlek kombini yapmadan önce birinden ya da moda ile ilgili olan sitelerden yardım almak oldukça önemlidir.

1- Gömlek- Kot Pantolon Kombin

Gömlekleri kombinlemenin en kolay ve en şık yolu kesinlikle kot pantolonlardır. Kot pantolonları dilediğiniz her yere giderken özellikle de spor şıklığı yakalamak için kullanabilirsiniz. Sokak modasında da gömlek ve kot pantolon kombinleri sıkça kullanılmaktadır. Kot pantolonlarınızı hem kot gömleklerle, spor desenli gömleklerle ya da düz renkli gömleklerle dilediğiniz gibi  kombinleyebilirsiniz. Aynı zamanda kot pantolonların altına spor ayakkabı, bot, topuklu ayakkabı ya da postal giyebilirsiniz. Kot pantolon ve gömlek ikilisi oldukça çeşitli şekilde kombin yapılabilir.

En İyi 4 Gömlek Kombinleri
En İyi 4 Gömlek Kombinleri

2- Kumaş Pantolon- Gömlek Kombinleri

Klasik giyim tarzı birçok insan tarafından tercih edilen oldukça şık ve asil bir giyim tarzıdır. Klasik giyim her yere uygun olabileceği gibi resmi yerlerin de vazgeçilmezidir.


Klasik giyim denilince de akla ilk gelen şey kesinlikle gömleklerdir. Gömlekleri klasik giyim de birçok farklı şekilde kombinleyebileceğiniz gibi en uygun şekilde kumaş pantolonlar ile kombinleyebilirsiniz. Güzel bir stiletto ve hoş bir çanta ile muazzam sonuçlar elde edebilirsiniz.

3- Etek- Gömlek Kombini

Gömlekleri kusursuz şekilde kombinlemenin diğer bir yolu ise kesinlikle eteklerle kombinlemektir. Hem etekler geniş bir yelpazeye sahiptir hem de gömlekler. Bu nedenle eteklerle birlikte gömlek kombinlemek oldukça çeşitlidir. Etekleri isteğe göre hem spor, hem klasik, hem sokak tarzı hem de abiye olacak şekilde kombinleyebilirsiniz. Hem şık hem de kendi tarzınızı yansıtmak bu kadar kolay.

4- Gömlek- Trençkot Kombinleri

Gömleklerin hem yaz hem de kışın kombinleneceğinden bahsetmiştik. Kışın ya da bahar dönemlerinde gömlekleri kombinlemenin en kolay ve en şık yolu kesinlikle trençlerdir. Farklı birçok renk ve kalıpta trençleri gömlekler ile birlikte etekler, pantolonlarla kombin edebilir ve çok şık olabilirsiniz.