Aynı saç stilleri her kıyafetle uyumlu değil, değil mi? Saç stiliniz büyük ölçüde ruh halinize bağlıdır. Bazen düz saçlar istersiniz, bazen de dalgalı saçlar görünümünüze mükemmellik katar. Bu saç stillerinin her biri için farklı şekillendirme araçlarına ihtiyacınız var. Mükemmel görünümü elde etmek, doğru şekillendiriciyi seçmelisiniz.

Saç şekillendiriciler arasında kaybolan ve bir türlü karar veremeyen biriyseniz, bu makale kurtarıcınız olmak için burada. En sevdiğiniz görünümü oluşturmak için deneyebileceğiniz en iyi 8 saç şekillendiriciyi derledik. Öyleyse bir bakalım!

 

1.Dyson Airwrap Complete Styler

Farklı saç stilleri denemeyi sevenler için hepsi bir arada saç şekillendirme setinden daha iyi ne olabilir? Dyson Airwrap Komple Saç Şekillendirici, sıkı bukleler için iki plaj dalgaları oluşturmak için iki, sert kıllı saç düzleştirici fırça, yumuşak yuvarlak kıllara sahip yumuşak yumuşatma fırçası ile birlikte gelen çok amaçlı bir kittir. Saç derinize, yuvarlak hacimli bir fırça, ön şekillendirici kurutucu ve saçınızı şekillendirirken yüzeyleri korumak için kaymayan ısı matı içeren bir saklama çantası vardır. Döner kablo, her açıdan doğal harekete izin verir. Tek tıklamalı ek ve hızlı serbest bırakma düğmesiyle saçınızı istediğiniz şekilde şekillendirebilirsiniz.

Özellikleri;

 • Hepsi bir arada stil seti
 • Bir saklama kutusu ile birlikte gelir
 • Kullanımı kolay
 • 3 hız ve ısı ayarı
 • 82 ° F soğuk çekim düğmesi
 • Elektriklenmeyi ve statikliği azaltır
 • Temizlemesi kolay

 

2.Bed Head Wave Artist Deep Waver

Saçınızda o mükemmel doğal dalgaları yaratmak istiyorsanız, Bed Head’in bu şekillendiricisi mükemmel bir seçim olabilir. Bed Head Wave Artist Deep Waver’ın yeni ve geliştirilmiş tasarımı, elektriklenmeyi önleyen ve saçınıza ekstra parlaklık katan 2X Turmalin Seramik Teknolojisinden oluşur. Eşsiz derin dalgalı namlusu, saç maşası kullanmadan kumsal dalgalar oluşturmak için özel olarak tasarlanmıştır. 400 ° F’ye kadar ısınabilir.

30 ısı ayarı ve otomatik kapanma özelliği ile bu alet tüm saç tipleri için güvenlidir.

Özellikleri;

 • Saçı düzleştirir
 • Kıvrımla savaşır
 • 400 ° F’ye kadar ısı kapasitesi
 • 30 ısı ayarı
 • Otomatik kapanma özelliği

 

3.MiroPure Enhanced Hair Straightener Heat Brush

Hızlı çalışan ve size uzun süreli sonuçlar veren bir saç düzleştirici aramaktan bıktınız mı? Görünüşe göre aramanız bitti. MiroPure Geliştirilmiş Saç Düzleştirici Isı Fırçası sorunsuz şekillendirme sunmaktadır. Çift iyonik jeneratörü size ipeksi pürüzsüzlükte saçlar verir ve kırık uçların görünümünü azaltır. 60 dakika kullanmadığınızda fırçayı kapatan otomatik kapanma özelliği ile güvenliğiniz sağlanır.

16 ısı ayarı 300 ° F ila 450 ° F arasındadır ve sıcaklığı isteğinize göre ayarlayabilirsiniz. Düzleştirici fırçayla sadece birkaç dakika içinde pürüzsüz, uzun ömürlü düz saçlara kavuşun. Paket, ısıya dayanıklı bir eldiven, bir seyahat çantası ve ayrıntılı bir kullanım kılavuzu ile birlikte gelir.

Özellikleri;

 • Kullanımı kolay
 • Saçı hızla düzeltir
 • Ayrık uçları ve karışıklıkları azaltır
 • Otomatik kapanma özelliği
 • Ayarlanabilir sıcaklık
 • Uzun ömürlü sonuçlar
 • Tüm saç tipleri için uygun

 

4.Hot Tools Professional Big Bumper- Curling Iron

24K altın yüzeye sahip bu sihirli saç maşası ustalıkla güzel, hacimli ve kabarık bukleler yaratır. Sıkı bukleler, gevşek bukleler veya doğal dalgalar yapabilirsiniz. 430 ° F’ye kadar hızla ısınır ve tüm saç tipleri için uygundur. Ayrı bir açma / kapama düğmesi, çalıştırmayı kolaylaştırır. Altın yüzeyi, ısıyı saçınızın her tarafına eşit olarak dağıtır. Pulse Teknolojisi, namlunun sıcak kalmasına ve şekillendirme işlemi boyunca sabit bir sıcaklıkta kalmasına yardımcı olur.

Özellikleri;

 • Her çeşit bukle oluşturmak için uygundur
 • Tüm saç tipleri için uygun
 • Hızlı ısınır
 • Kullanımı kolay
 • Sabit sıcaklığı korur

 

5.Dyson Supersonic Hair Dryer

Dyson, inanılmaz saç şekillendirici ürünleri ile tanınır. Sıcaklığı makul kontrol altında tutan bir saç kurutma makinesi arayanlar için Dyson Süpersonik Saç Kurutma Makinesi en iyi seçimdir.

Bu kurutucu, farklı saç türleri üzerinde iyi çalışacak şekilde özenle tasarlanmıştır. Ultra hızlı kuruma özelliği, yüksek hava akış hızını kontrol eder. Bu kurutucu, farklı saç stillerini denemek için bir başlık, şekillendirme yoğunlaştırıcı ve bir difüzör ile birlikte gelir. Bu saç kurutma makinesinin hafif tasarımı, aleti kolayca kullanmanıza yardımcı olur. Güçlü motoru da sessiz çalışır. Soğuk atış düğmesi, şekillendirmeden sonra saçınızı ayarlamanıza olanak tanır.

 

6.Babyliss 2667U Secret Curl Styler

Kullanımı çok kolay bir saç şekillendirici dir. Çok kaliteli bir marka olan Babyliss’in mükemmel kıvrımlar oluşturmanız için tasarladığı en yeni ürünüdür. Bu mükemmel kıvrımları oluşturmak için yumuşak bir şekilde ısıtıldığı seramik hazneye otomatik olarak çekilir.

210c ve 230c 2 ısı ayarı ve 3 zamanlayıcı ayarı ile daha uzun ve kalıcı sonuçlarla farklı kıvrılma efektleri yaratır. Uzun süreli etki ile zahmetsizce güzel bukleler oluşturmak için öncü otomatik kıvrılma teknolojisine sahiptir. Hızlı kıvrılma oluşumu için profesyonel ısıtma sistemi vardır. Doğal, zahmetsiz bukleler için kıvrılma yönü otomatik değişir.

 

7.AEVO Hot Air Brush

İyon teknolojiye sahip mükemmel bir cihazdır. Her türlü saç şeklini yapabilmeniz adına saç kurutma ve kabartma teknolojileri birleştirilmiştir. Daha parlak saçlar için kıvrılmayı azaltan ve tırnak etlerini kapatan negatif iyonlar üretir. Seramik kaplama, ısıyı eşit olarak dağıtarak aşırı şekillendirmeyi önler.

Sıcak hava fırçasının kompakt ve hafif tasarımı, onu hem evde hem de hareket halindeyken şekillendirme için ideal hale getirir. Tek bir fırçayla saçınızı kurutun, şekillendirin, kıvırın veya düzleştirin. Hızlı kuruma için sıcak modu, şekillendirme için düşük ve son rötuşlar için soğuk modunu seçin.

Şekillendiricinin, püsküllü kıllara sahip naylon fırçalı dişleri saç derinize masaj yaparken kaymaz sap, şekillendirme deneyiminiz üzerinde size daha fazla kontrol sağlar. 360 ° dönebilen kablo ve ek güvenlik için güvenlik fişi ile donatılmıştır.

 

8.Aibesser Hair Dryer

Negatif iyon teknolojisi ile sıcak hava fırçası tarafından salınan negatif iyonlar, statik elektrik olmadan ipeksi pürüzsüz saçlar için saçın nemini artırabilir, saçın hasarını azaltabilir, saçı besleyebilir, elektriklenmeyi ortadan kaldırabilir ve parlaklığı artırabilir.

Kullanımı çok kolaydır. Bu fön fırçasının 3 ayar modu vardır.

Havalı: Çoğu şekillendirme tasarımı ve saç tipi için. Küçük, ince ve renkli saçlar için uygundur.

Düşük: bu mod daha kalın, boyalı saçlar için tasarlanmıştır.

Yüksek: en güçlü mod. Bu mod, güçlü, kalın, kıvırcık veya kaba saçlı saç tipleri içindir.

Saç kurutma makinesi, tarak, kıvırıcı, düzleştirici ve masaj fırçasının mükemmel bir kombinasyonudur. Fönleme ve saç şekillendirme için mükemmeldir, saçınızda kolayca hacim oluşturur. Hızlı ısınma ve kolay kullanım ile saç şekillendirme için çok daha fazla zaman kazanmanıza yardımcı olur.